Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.:
STARE BABICE
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co sądzicie o Babickiej Policji ???????????????????
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna -> TEMATY ARCHIWALNE 2006
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lol11
Gość






PostWysłany: Wto 18:49, 29 Sie 2006    Temat postu: Swieto policji

HWDP wszystkim francom. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yarek.
Gość






PostWysłany: Wto 21:48, 29 Sie 2006    Temat postu:

Czyli mamy piękny,nowoczesny, budynek Policji a w środku ludzi, którzy zajmują się łapaniem rowerzystów i smakoszy piwa...podczas gdy palące problemy mieszkańców dot. bezpieczeństwa zostają nierozwiązane ( olane )...szkoda tych gminnych pieniędzy wydanych na Policję od pilnowania porządku pod sklepami ... żenada.
Może środki te trzeba by było przesunąć na OSP, Ci chociaż ratują czyjeś mienie, zdrowie i życie. Albo na nową przychodnię zdrowia.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babice.waw.pl
Ojciec Założyciel



Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 921
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Wto 10:17, 05 Wrz 2006    Temat postu:

Ciekawa inicjatywa na Warszawskiej Woli.
Poniżej na zdjęciach zamieściłem zdjęcia Melex'a Policyjnego.
Co na to Nasze powiatowe konie ??



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daro
prawie debeściak
prawie debeściak



Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 688
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Latchorzew

PostWysłany: Wto 13:18, 05 Wrz 2006    Temat postu:

babice.waw.pl napisał:
Ciekawa inicjatywa na Warszawskiej Woli.
Poniżej na zdjęciach zamieściłem zdjęcia Melex'a Policyjnego.
Co na to Nasze powiatowe konie ??


Pewnie się zastanawiają ile KM pod maską ma taki Melex... Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfer
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 6671
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gmina Babice - Prawie jak Polska :)

PostWysłany: Wto 22:03, 05 Wrz 2006    Temat postu:

Daro napisał:
babice.waw.pl napisał:
Ciekawa inicjatywa na Warszawskiej Woli.
Poniżej na zdjęciach zamieściłem zdjęcia Melex'a Policyjnego.
Co na to Nasze powiatowe konie ??


Pewnie się zastanawiają ile KM pod maską ma taki Melex... Laughing


Niedużo, bo przed wakacjami ludzie panicznie uciekali na lewy pas na Góczewskiej, żeby tego biedaka nie przejechać. Ale do patrolowania wolskich parków jak znalazł.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mleczko
prawie lider
prawie lider



Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 309
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Babice

PostWysłany: Śro 8:55, 06 Wrz 2006    Temat postu:

Cytat:
Co na to Nasze powiatowe konie ??

Nasze Powiatowe konie mają to w ....., po prostu robią na to to, co kiedyś zrobiły na Rynku Very Happy
A gdzie by takie melexy jeździły u Nas ?? Ścieżka do szkoły, lasy za cmentarzem wojennym - ile kosztuje taki jeden melex ??
Tańsze utrzymanie - zapewne tak. Ciche - może by wykrywalność była większa.
Pomysł fajny - u Nas by się zapewne sprawdził.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfer
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 6671
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gmina Babice - Prawie jak Polska :)

PostWysłany: Śro 11:29, 06 Wrz 2006    Temat postu:

mleczko napisał:
Cytat:
Co na to Nasze powiatowe konie ??

Nasze Powiatowe konie mają to w ....., po prostu robią na to to, co kiedyś zrobiły na Rynku Very Happy
A gdzie by takie melexy jeździły u Nas ?? Ścieżka do szkoły, lasy za cmentarzem wojennym - ile kosztuje taki jeden melex ??
Tańsze utrzymanie - zapewne tak. Ciche - może by wykrywalność była większa.
Pomysł fajny - u Nas by się zapewne sprawdził.


Tylko dziwnym trafem, jak poprzedni komendant policji wystąpił z pomysłem, żeby dzielnicowym kupić skuterki (i była na to nawet rezerwa w budżecie gminy), co było rozwiązaniem równie tanim, a skutecznym to radny Chudecki obśmiał to obelżywie w Wieściach i odsądzał wszystkich od czci i wiary. Myślisz, że na Meleksa by się zgodził Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał S.trażak
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 1718
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Śro 12:22, 06 Wrz 2006    Temat postu:

Pamiętam taki festyn w Lipkowie, jak policjanci jeżdzili na góralach ze słuchawkami przy uchu. Wtedy jeszcze nie było koni, a z tego co wiem, to pieniadze na rowerki dała gmina. Fakt, Pan Chudecki wtedy Radnym nie był. Gmina swego czasu kupiła też Policji (dała w użytkowanie) VW Polo. Dopiero w tym roku widziałem ogłoszenia o przetargu na ten samochód.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xefuu
więcej niż lider
więcej niż lider



Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 519
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Babice

PostWysłany: Śro 14:28, 06 Wrz 2006    Temat postu:

Cytat:
Tylko dziwnym trafem, jak poprzedni komendant policji wystąpił z pomysłem, żeby dzielnicowym kupić skuterki (i była na to nawet rezerwa w budżecie gminy), co było rozwiązaniem równie tanim, a skutecznym to radny Chudecki obśmiał to obelżywie w Wieściach i odsądzał wszystkich od czci i wiary. Myślisz, że na Meleksa by się zgodził

Wiecie..Chudecki & Mleczko to są ludzie pokroju Leppera lub Faktu... Exclamation Twisted Evil Nieważne jest dla Nich co mówią ,tylko aby było głośno..Najbardziej medialne jest oplucie kogoś w formie zapytania tak aby nie było podstaw do procesu....No ale tacy ludzie też są potrzebni...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfer
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 6671
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gmina Babice - Prawie jak Polska :)

PostWysłany: Śro 21:31, 06 Wrz 2006    Temat postu:

xefuu napisał:
Cytat:
Tylko dziwnym trafem, jak poprzedni komendant policji wystąpił z pomysłem, żeby dzielnicowym kupić skuterki (i była na to nawet rezerwa w budżecie gminy), co było rozwiązaniem równie tanim, a skutecznym to radny Chudecki obśmiał to obelżywie w Wieściach i odsądzał wszystkich od czci i wiary. Myślisz, że na Meleksa by się zgodził

Wiecie..Chudecki & Mleczko to są ludzie pokroju Leppera lub Faktu... Exclamation Twisted Evil Nieważne jest dla Nich co mówią ,tylko aby było głośno..Najbardziej medialne jest oplucie kogoś w formie zapytania tak aby nie było podstaw do procesu....No ale tacy ludzie też są potrzebni...


Fakt, pan Chudecki w filmach mi się bardzo podoba Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mleczko
prawie lider
prawie lider



Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 309
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Babice

PostWysłany: Czw 21:37, 07 Wrz 2006    Temat postu:

Cytat:
Wiecie..Chudecki & Mleczko to są ludzie pokroju Leppera lub Faktu...Exclamation Twisted Evil Nieważne jest dla Nich co mówią ,tylko aby było głośno.


Balcerowicz musi odejść, co przekładając na nasz gminny grunt ..............


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfer
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 6671
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gmina Babice - Prawie jak Polska :)

PostWysłany: Pią 7:14, 08 Wrz 2006    Temat postu:

mleczko napisał:
Cytat:
Wiecie..Chudecki & Mleczko to są ludzie pokroju Leppera lub Faktu...Exclamation Twisted Evil Nieważne jest dla Nich co mówią ,tylko aby było głośno.


Balcerowicz musi odejść, co przekładając na nasz gminny grunt ..............


.... chcesz wywalić prezesa Spółdzielczego Banku Ogrodniczego w Babicach? Rolling Eyes

A cóż on Waści zrobił? Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mleczko
prawie lider
prawie lider



Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 309
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Babice

PostWysłany: Pią 7:59, 08 Wrz 2006    Temat postu:

Też miałe takie skojarzenia pisząc o Balcerowiczu i naszym gminnym gruncie, więc aby było prościej zagadka nr 2 - Kaczyński musi odejść (ale to przecież nie brzmi).
W każdym bądź razie mógłbyś się teraz zapytać Prezydent, czy Premier - ale to to samo, więc nie będzie problemu z przełożeniem tego na grunt gminny.
Co innego jakbym napisał: Jan Maria Rokita musi odejść - zgadnij kto to będzie na gruncie gminnym ?? Smile
Ale podsunąłeś mi pomysł na nowy temat.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfer
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 6671
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gmina Babice - Prawie jak Polska :)

PostWysłany: Pią 8:39, 08 Wrz 2006    Temat postu:

mleczko napisał:
Też miałe takie skojarzenia pisząc o Balcerowiczu i naszym gminnym gruncie, więc aby było prościej zagadka nr 2 - Kaczyński musi odejść (ale to przecież nie brzmi).
W każdym bądź razie mógłbyś się teraz zapytać Prezydent, czy Premier - ale to to samo, więc nie będzie problemu z przełożeniem tego na grunt gminny.
Co innego jakbym napisał: Jan Maria Rokita musi odejść - zgadnij kto to będzie na gruncie gminnym ?? Smile
Ale podsunąłeś mi pomysł na nowy temat.


Widzisz, róznimy się tym, że Ty szukasz gdzie coś potencjalnie mogłoby być nie tak oraz kto musi odejść, zaś ja szukam, gdzie można coś poprawić mając realne szanse realizacji i zupełnie nie interesuje mnie kto, ale jak działa. Laughing

Dawaj ten następny temat, bo jestem ciekaw. Chyba, że to był ten z bankiem, ale już Ci go utopiłem Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadeusz Chudecki
jeszcze się wdrażam
jeszcze się wdrażam



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 16:37, 08 Wrz 2006    Temat postu:

Pana podpisującego się pseudonimem xefuu uprzejmie proszę o nie wycieranie sobie tyłka moim nazwiskiem i jeżeli musi już coś napisać to niech poszuka porównań z którymi mógłbym się lepiej utożsamić.
Z Panem Lucyferem O......., który zna mój adres i telefon też chętnie popolemizuję - nie koniecznie pod pseudonimem - o tym dlaczego uważam, że publiczne pieniądze winny być wydawane raczej na to co należy do obowiązków gminy (policja nią nie jest). Wolałbym aby efektywniej wydawane były one na drogi, chodniki, budowę ośrodka zdrowia, biblioteki, przedszkoli w których brakuje miejsc.... albo doinwestowanie Ochotniczej Straży Pożarnej (co należy do obowiązków gminy) ale widzę, że jestem w tym pragnieniu odosobniony. Dziwi mnie poza tym fakt, że Pan O....... wie coś o jakichś rezerwach znajdujących się w budżecie gminy z którymi nie wiadomo co zrobić. Jako radny chętnie podpowiem na co byłoby dobrze je wydać.
Co do "mojej" gazety, to informuję, że jest ona otwarta dla wszystkich pod obowiązującym u nas warunkiem, że podpiszą się oni swoim nazwiskiem. Pragnę zresztą przypomnieć, że kiedyś też Pan w niej posał.
Korzystając z nieczęstej okazji pisania na tej stronie spowodowanej tym, że czuję się speszony faktem, że jako jeden z niewielu podpisuję się swoim nazwiskiem pragnę również poinformować tych z Państwa dla których jedynym źródłem informacji o tym co dzieje się w gminie jest Gazeta Babicka, że wciąż czekam na opublikowanie w niej decyzji Urzędu Skarbowego o rzekomych oszustwach w moim zeznaniu podatkowym o których gazeta ta wielokrotnie Państwa informowała. Od kilku miesięcy odmawia mi ona opublikowania decyzji US o umorzeniu sprawy jako bezzasadnej. Gazeta narusza w ten sposób & 29 prawa prasowego dającego mi prawo do obrony dobrego mienia, które zostało naruszone.
Bardzo serdecznie pozdrawiam.

Tadeusz Chudecki

p.s. rzeczywiście bardzo by się cieszył gdyby osobom które piszą o tym, że chciałyby wydawać nową gazetę rzeczywiście się to udało. Trzymam kciuki. Im więcej wolnych mediów tym lepiej.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna -> TEMATY ARCHIWALNE 2006 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin