Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.:
STARE BABICE
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Babickie drogi - tragiczne wypadki na Naszych drogach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 50, 51, 52  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna -> TEMATY ARCHIWALNE 2010
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poszkodowany
Gość






PostWysłany: Nie 8:55, 07 Maj 2006    Temat postu:

Była to godzina 19.00, więc jeszcze był to dzień. Dziękuję za poradę.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfer
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 6671
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gmina Babice - Prawie jak Polska :)

PostWysłany: Nie 9:06, 07 Maj 2006    Temat postu:

Poszkodowany napisał:
Była to godzina 19.00, więc jeszcze był to dzień.


Niestety, teraz jest okres dojrzewania młodzieży (zwierzęcej) i takie numery mogą być częste. A już szczególnie trzeba uważać w nocy, ze względu na kąt widzenia mocno ograniczony zasięgiem reflektorów. Wiele lat temu z kolegą zrobiliśmy eksperyment - jadąc wolno pustą drogą przez las poświecieliśmy mocnym szperaczem (uwaga - formalnie to jest nielegalne) w bok po ścianie lasu. Zapaliło się nam tyle tysięcy oczu, że to daje do myślenia - każde potencjalnie mogą wraz z ich właścicielem znaleźć się nagle na drodze. W zeszłym roku trafiłem na takie sarenki koło szpitala w Dziekanowie, z tym że też jechałem wolno i nic się nie stało. A tam było jeszcze "ciekawiej", bo przebiegły mi drogę, ale zaraz trafily na płot szpitala i dwie skoczyły z poworotem, a jedna została i się zastanawiała Smile

Cytat:
Dziękuję za poradę.


Nie ma za co, po to są fora. Jeżeli będę jeszcze mógł czymś służyć, z chęcią pomogę.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał S.trażak
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 1718
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Nie 9:15, 07 Maj 2006    Temat postu:

W tym konkretnym przypadku można będzie odwoływać się do KPN-u jako właściciela lasu i sarenki oraz do Dyrekcji Dróg w Grodzisku o złe oznakowanie (brak oznakowania) jezdni. Sprawa trudna, a jak jest wtedy, gdy potrąci się pijanego przechodnia ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poszkodowany
Gość






PostWysłany: Nie 9:31, 07 Maj 2006    Temat postu:

Ubezpieczyciel przyjął szkodę z AC, a o odszkodowanie za poniesione straty mam starać się u "leśników".
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marian
Gość






PostWysłany: Nie 10:34, 07 Maj 2006    Temat postu:

leśniki to nie napłacą Laughing Laughing Laughing Laughing dalej tną las Laughing Laughing pozdro dla kumatych Cool Cool
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfer
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 6671
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gmina Babice - Prawie jak Polska :)

PostWysłany: Nie 13:51, 07 Maj 2006    Temat postu:

Poszkodowany napisał:
Ubezpieczyciel przyjął szkodę z AC, a o odszkodowanie za poniesione straty mam starać się u "leśników".


Nie bardzo rozumiem. Czy przyjął szkodę do likwidacji? W takiej sytuacji potrąci Ci zniżki, ale musisz dopilnować, żeby to TU wystąpiło do lKPN z regresem o szkody. Gdy wydostaną od nich pieniądze, które Ci zapłacili, wtedy przywracają Ci zniżki z datą wsteczną ich cofnięcia.

Jeżeli sam masz się ubiegać w KPN, to rozumiem, że nie będziesz brał wypłaty z TU?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfer
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 6671
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gmina Babice - Prawie jak Polska :)

PostWysłany: Nie 14:00, 07 Maj 2006    Temat postu:

Michał S.trażak napisał:
W tym konkretnym przypadku można będzie odwoływać się do KPN-u jako właściciela lasu i sarenki oraz do Dyrekcji Dróg w Grodzisku o złe oznakowanie (brak oznakowania) jezdni. Sprawa trudna, a jak jest wtedy, gdy potrąci się pijanego przechodnia ?


Dyrekcja w Grodzisku ma wszystki i wszystkich w głębokim poważaniu. I będze miała, dopóki ktoś im nie założy sprawy karnej i nie wygra. Popatrz jak wieloletnimi niechlujnymi "naprawami" doprowadzili drogę do obecnego stanu. Oznakowaniem Warszawskiej przez lata wcale się nie przejmowali, teraz dostawili trochę tablic, ale niedawno.

Co do pijanego pieszego - nie widziałem w "kodeksie" znaku "uwaga - pijani piesi" Laughing

A tak na serio - jeżeli zostanie orzeczona wina pieszego, to musisz roszczeń dochodzić od niego w drodze procesu cywilnego (jeżeli przeżyje, a jeżeli nie, to od spadkobierców). Odpukać, jeszcze nie mamy Ameryki i nikogo nie zlicytowano, a przy wartościach nowych wypasionych komputerów na kółkach, sięgających kilkuset tysięcy złotych, to byłoby prawdopodobne. Na szczęście u nas ludzie jakoś uznają to za "nieprzyzwoite" i likwidują szkodę ze swojego AC. Bo rzeczywiście byłoby glupio i chyba niezbyt moralnie licytować chałupę wdowie i dzieciakom po takim nawalonym "mnietku".


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał S.trażak
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 1718
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Czw 10:12, 11 Maj 2006    Temat postu:

Rozmawiałem ze znajomym kłusownikiem działającym w imię prawa. Z KPN nie ma co walczyć, chyba, że na legalnej drodze sądowej, ale czas, kasa na adwokata - chyba się nie opłaca. Wprawdzie istnieją jeszcze Koła Łowieckie, które są ubezpieczone, ale .... ciężko z nimi coś tam zapłatwić.
W każdym bądź razie jak powiedział mi mój znajomy dopiero od wczoraj zaczął się SEZON NA ROGACZE więc ... Very Happy UWAGA PANOWIE Very Happy Twisted Evil


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ja
Gość






PostWysłany: Pon 9:54, 29 Maj 2006    Temat postu:

W sobotę około 22.30 na ulicy warszawskiej doszło do kolejnego wypadku w naszej gminie. Pędzące(około150km/h) od strony Warszawy Audi A6 zawadziło zawracającego Poloneza i dachowało... Efektem tego wypadku było przewiezienie 2 osób (z Audi) z lekkimi obrażeniami do szpitala. Miejsce wypadku zabezpieczyła, a następnie posprzątała OSP Stare Babice, KP Policji oraz Pogotowie energetyczne(kawałek samochodu rozwalił skrzynkę z prądem). Polonez będzie nadawał się do remontu ale Audi już tylko raczej do skasowania (urwała się cała tylna oś samochodu...) Wkrótce na stronie internetowej OSP będą dostępne zdjęcia z tej akcji.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał S.trażak
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 1718
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Pią 7:42, 02 Cze 2006    Temat postu:

Ku przestrodze.
Dziś rano w Święcicach na trasie poznańskiej. Zginął 29 letni mieszkaniec gminy Błonie. 6.20 rano samochód zjechał na lewy pas i uderzył czołowo w autobus Autosan.



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał S.trażak
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 1718
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Śro 12:26, 26 Lip 2006    Temat postu:

Toyota Corolla i motocykl Kawasaki - to dzisiejszy wypadek około 10.00 na ul. Warszawskiej przy Kutrzeby. Motocyklista z prawdopodobnie tylko złamaną ręką i ogólnymi potłuczeniami został odwieziony do szpitala.
Wszystkie służby były na miejscu. Czyja wina, nie wiem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał S.trażak
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 1718
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Śro 12:35, 26 Lip 2006    Temat postu:

KU PRZESTRODZE
Wczoraj po południu w Piorunowie - gmina Błonie, tuż za "Czarnym Punktem"
Zniwo - 31 letni mężczyzna - na miejscu, 29 letnia dziewczyna w stanie ciężkim - do szpitala.
Opela Agila widoczny na zdjęciu nie miał szans z TIREM.



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał S.trażak
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 1718
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Czw 16:52, 21 Wrz 2006    Temat postu:

To kolejny wypadek w tym miejscu
20 września 2006 roku - Strzykuły ul. Sochaczewska i Strzykulska - jedna ofiara ranna - zabrana do szpitala (kierowca VW Passata).
Na miejscu JRG Błonie i OSP Ożarów Maz.





Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babice.waw.pl
Ojciec Założyciel



Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 921
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Pon 10:55, 30 Paź 2006    Temat postu:

Dziś rano na Warszawskiej w Babicach samochód zabił człowieka. Szczegóły około 12.00

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babice.waw.pl
Ojciec Założyciel



Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 921
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Pon 11:16, 30 Paź 2006    Temat postu:

Około godz. 10.00 w Starych Babicach na ul. Warszawskiej przy numerze 209 samochód ciężarowy (TIR) zabił Kazimierza T. - lat 77
Jak do tego doszło ?? Pan Kazimierz wychodził z ciągnika rolniczego, którym wcześniej przyjechał i wyszedł prosto pod przejeżdzającego TIRA.
Kierowca ciężarówki nie mógł nic zrobić.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna -> TEMATY ARCHIWALNE 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 11 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin