Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.:
STARE BABICE
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Usługi księgowe dla małych i średnich firm

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna -> SZUKAM, SPRZEDAM, KUPIĘ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka
Gość






PostWysłany: Pią 12:49, 02 Maj 2014    Temat postu: Usługi księgowe dla małych i średnich firm


Biuro rachunkowe oferuje pełny zakres usług księgowo-płacowych,
doradztwo gratis w cenie usługi.
Nasze atuty: fachowość,terminowość,przystępne ceny,doświadczenie.
Prosze o kontakt pod nr.tel.: 509 920 975.
(Blizne Jasińskiego,przy ul.WarszawskieJ)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aagata
witajcie, jestem tu nowy
witajcie, jestem tu nowy



Dołączył: 19 Mar 2016
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 17:49, 21 Mar 2016    Temat postu:

Także solidnym i sprawdzonym biurem rachunkowym jest [link widoczny dla zalogowanych] Oferuje pełen zakres usług księgowych, prowadzenie KPiR oraz doradztwo podatkowe. Biuro jest solidne, wszystkie sprawy załatwia profesjonalne i w wyznaczonych terminach. Współpracuję z nimi d 3 lat i jestem zadowolony z prowadzenia księgowości mojej firmy.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jędrzej
jeszcze się wdrażam
jeszcze się wdrażam



Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 16:33, 04 Wrz 2016    Temat postu:

Bardzo ciekawa oferta. A powiedźcie mi proszę, czy może ktoś z Was korzystał do tej pory z jakiegoś programu księgowego do faktur. Sam ostatnio natrafiłem na ciekawą opcję w ofercie [link widoczny dla zalogowanych] i powiem szczerze, że program ten przede wszystkim wydaje się łatwy w obsłudze, a co więcej można za jego sprawą wystawiać faktury pojedyncze, jak i seryjne.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emil_d
prawie lider
prawie lider



Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 383
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 19:30, 04 Wrz 2016    Temat postu:

Jędrzej napisał:
Bardzo ciekawa oferta. A powiedźcie mi proszę, czy może ktoś z Was korzystał do tej pory z jakiegoś programu księgowego do faktur. Sam ostatnio natrafiłem na ciekawą opcję w ofercie [link widoczny dla zalogowanych] i powiem szczerze, że program ten przede wszystkim wydaje się łatwy w obsłudze, a co więcej można za jego sprawą wystawiać faktury pojedyncze, jak i seryjne.


Strasznie marny ten program.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zzsot2zz
witajcie, jestem tu nowy
witajcie, jestem tu nowy



Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 12:06, 15 Gru 2018    Temat postu:

Księgowość to podstawowa usługa, na którą powinni się zdecydować właściciele firm i nie chodzi tu już tylko o prowadzenie rachunkowości. Jak można przeczytać na [link widoczny dla zalogowanych] biura księgowe oferują także mnóstwo innych usług, m.in. doradztwo finansowe.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna -> SZUKAM, SPRZEDAM, KUPIĘ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin