Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.:
STARE BABICE
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Platforma Medyczna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna -> EDUKACJA I SZKOLNICTWO
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IwonaK22
Gość






PostWysłany: Nie 20:29, 31 Lip 2022    Temat postu: Platforma Medyczna

Poszukuję oprogramowania medycznego do mojego gabinetu lekarskiego. Chciałabym mieć odbywać wideokonsultacje i bezpiecznie przechowywać dokumentacje medyczną oraz poszerzyć bazę klientów. Słyszałam że program Klinika24 ma te funkcje, co o nim sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią 21:51, 05 Sie 2022    Temat postu:

Odradzam.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KaroKarolina
Gość






PostWysłany: Czw 15:26, 20 Paź 2022    Temat postu: Re: Platforma Medyczna

IwonaK22 napisał:
Poszukuję oprogramowania medycznego do mojego gabinetu lekarskiego. Chciałabym mieć odbywać wideokonsultacje i bezpiecznie przechowywać dokumentacje medyczną oraz poszerzyć bazę klientów. Słyszałam że program Klinika24 ma te funkcje, co o nim sądzicie?


Ja używam tej platformy i mogę śmiało ją polecić, posiada właśnie takie funkcje i jest bardzo prosta i intuicyjna w użytkowaniu
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Christina
Gość






PostWysłany: Pią 9:10, 21 Paź 2022    Temat postu: Re: Platforma Medyczna

IwonaK22 napisał:
Poszukuję oprogramowania medycznego do mojego gabinetu lekarskiego. Chciałabym mieć odbywać wideokonsultacje i bezpiecznie przechowywać dokumentacje medyczną oraz poszerzyć bazę klientów. Słyszałam że program Klinika24 ma te funkcje, co o nim sądzicie?


Polecam platformę Klinika24, korzystam z niej już od dawna i sprawdza mi się świetnie.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kudrej
Gość






PostWysłany: Sob 14:28, 22 Paź 2022    Temat postu: Re: Platforma Medyczna

IwonaK22 napisał:
Poszukuję oprogramowania medycznego do mojego gabinetu lekarskiego. Chciałabym mieć odbywać wideokonsultacje i bezpiecznie przechowywać dokumentacje medyczną oraz poszerzyć bazę klientów. Słyszałam że program Klinika24 ma te funkcje, co o nim sądzicie?


U nas w gabinecie sprawdza się platforma Klinika24, posiada wiele przydatnych funkcjonalności a przy tym jest w przystępnej cenie, polecam wypróbować.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogórska
Gość






PostWysłany: Nie 15:21, 23 Paź 2022    Temat postu: Re: Platforma Medyczna

IwonaK22 napisał:
Poszukuję oprogramowania medycznego do mojego gabinetu lekarskiego. Chciałabym mieć odbywać wideokonsultacje i bezpiecznie przechowywać dokumentacje medyczną oraz poszerzyć bazę klientów. Słyszałam że program Klinika24 ma te funkcje, co o nim sądzicie?


Tak, Klinika24 to świetne rozwiązanie do gabinetu medycznego. W pełni polecam.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wójcik
Gość






PostWysłany: Wto 20:29, 25 Paź 2022    Temat postu: Re: Platforma Medyczna

Kudrej napisał:

U nas w gabinecie sprawdza się platforma Klinika24, posiada wiele przydatnych funkcjonalności a przy tym jest w przystępnej cenie, polecam wypróbować.


Brzmi ciekawie, w sumie sama bym coś takiego wypróbowała, a czy w ofercie jest też wsparcie marketingowe?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Weronika
Gość






PostWysłany: Śro 13:08, 26 Paź 2022    Temat postu: Re: Platforma Medyczna

Wójcik napisał:


Brzmi ciekawie, w sumie sama bym coś takiego wypróbowała, a czy w ofercie jest też wsparcie marketingowe?


Tak, platforma Klinika24 oferuje wsparcie marketingowe. Polecam wypróbować.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarekK
Gość






PostWysłany: Czw 19:17, 27 Paź 2022    Temat postu: Re: Platforma Medyczna

Wójcik napisał:


Brzmi ciekawie, w sumie sama bym coś takiego wypróbowała, a czy w ofercie jest też wsparcie marketingowe?


Tak, platforma Klinika24 pomaga zadbać o wizerunek placówki oraz oferuje wsparcie marketingowe.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kingaaa
Gość






PostWysłany: Pią 21:22, 28 Paź 2022    Temat postu:

Również potwierdzam, że ta platforma oferuje wsparcie marketingowe. Promuje ona wizerunek placówki oraz pozycjonuje jej usługi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna -> EDUKACJA I SZKOLNICTWO Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin