Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.:
STARE BABICE
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkoła Podstawowa Stare Babice

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna -> EDUKACJA I SZKOLNICTWO
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia
Gość






PostWysłany: Wto 13:34, 23 Sty 2018    Temat postu: Szkoła Podstawowa Stare Babice

Witam. Czy są tu rodzice dzieci, które uczęstrzają do szkoły podstawowej w Babicach? Mam do Państwa kilka pytań. Czy jesteście zadowoleni ze szkoły? Czy jest duża różnica między klasą profilową a zwykłą? Czy trudno jest dostać się do klasy o jakimś profilu? Jak wygląda świetlica? Czy są zajęcia dodatkowe?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ewentualnie jak jest jakieś prężnie działające forum szkoły, to proszę o przekierowanie.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał S.trażak
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 1718
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Wto 20:39, 23 Sty 2018    Temat postu:

Może nie forum, ale fb - Grupa: Mieszkańcy gminy Stare Babice - prawie 9 tysięcy członków.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tatuś
Gość






PostWysłany: Pon 21:00, 29 Sty 2018    Temat postu: Re: Szkoła Podstawowa Stare Babice

Kasia napisał:
Witam. Czy są tu rodzice dzieci, które uczęstrzają do szkoły podstawowej w Babicach? Jak wygląda świetlica?

Odnośnie świetlicy to przez dwa lata "moja latorośl" bywała często w świetlicy tej szkoły. Jak wtedy to miejsce wyglądało ? Harmider, zamieszanie, tłok, zamęt, niejednokrotnie rodzic który pyta gdzie jego dziecko, ktoś odpowiada że gdzieś na boisku, ktoś odebrał, gdzieś poszło itd. Bajzel. Czasem jak bajka na ekranie to spokój, ale zasadniczo skoro wtedy było jakieś 850 dzieci w szkole to siłą rzeczy spokój to był jak dzieci poszły do domu...
Może przez ostatnie pół roku (kiedy dzieci jest ok. 100-tki mniej) coś się zmieniło? Nie wiem. Ostatniego roku szkolnego nie znam, ale dwa lata wcześniej to nic zachwycającego.
I żeby nie było: nie ma tutaj zastrzeżeń do obsługi świetlicy. Panie tam pracujące dwoiły się i troiły,
ale masa robi swoje.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mart_titta
już nie nowy, ale ...
już nie nowy, ale ...



Dołączył: 30 Kwi 2018
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 11:37, 16 Maj 2018    Temat postu:

Moja córka chodzi do tej szkoły i nie narzeka, ja jako rodzic także Smile Smile generalnie nauczyciele są moim zdaniem "ogarnięci" i córka nigdy z żadnym nie miała problemów. Dzieci jak to dzieci, nie wszystkie to aniołki i z równieśnikami roznie bywa, ale zle nie jest Smile Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justa
już nie nowy, ale ...
już nie nowy, ale ...



Dołączył: 12 Kwi 2018
Posty: 28
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Izabelin

PostWysłany: Pon 9:50, 21 Maj 2018    Temat postu:

Mart_titta napisał:
Moja córka chodzi do tej szkoły i nie narzeka, ja jako rodzic także Smile Smile generalnie nauczyciele są moim zdaniem "ogarnięci" i córka nigdy z żadnym nie miała problemów. Dzieci jak to dzieci, nie wszystkie to aniołki i z równieśnikami roznie bywa, ale zle nie jest Smile Smile


ja też jestem zadowolona ze szkoły do której chodzi moje dziecko, co do nauczycieli to tutaj mam nieco inna opinię ale większość jest w sumie ok bez zastrzeżeń. Dzieci wiadomo ze będą dużo narzekać bo szkoła taka zła ich zdaniem i tak dalej, ale poziom nauczania jest ok według mnie.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Justa dnia Pon 9:50, 21 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ha ha
Gość






PostWysłany: Wto 13:57, 22 Maj 2018    Temat postu:

"Nauczyciele są ogarnięci i moja córka nie miała z żadnym z nich problemów"
Dobre. To teraz dzieci nie mają problemów z nauczycielami a nie nauczyciele z ogarniętymi dziećmi. Shocked . Córka nie miała z nimi problemów tzn. że to dzieci wychowują i nauczają nauczycieli a nie odwrotnie.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cichy
już nie nowy, ale ...
już nie nowy, ale ...



Dołączył: 17 Kwi 2018
Posty: 31
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 9:57, 24 Maj 2018    Temat postu:

No wiecie, teraz to niektóre dzieci robią co chcą, to już nie te czasy, że nauczyciel mógł dziecko uderzyć linijką Very Happy teraz na każdym kroku nauczyciel musi uważać bo zrobić coś nie tak, a nie daj boże tknie dziecko to zaraz go o coś oskarżą. Czasy się zmieniły.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pwaz@onet.pl
witajcie, jestem tu nowy
witajcie, jestem tu nowy



Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Klaudyn

PostWysłany: Czw 22:54, 21 Cze 2018    Temat postu:

Mart_titta i Justa - w których klasach macie dzieci? Ja zastanawiam sie nad przeniesieniem moich do Babic lub Zielonek (pisałam o tym na wątku o szkole w Zielonkach) i szukam za i przeciw (wyłączając porównanie budynków i infrastruktury w ogóle bo tu wiadomo kto wygrywa). Moje dzieci kończą wlasnie VI i IV klasę.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mart_titta
już nie nowy, ale ...
już nie nowy, ale ...



Dołączył: 30 Kwi 2018
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 9:07, 22 Cze 2018    Temat postu:

Ja mam dziecko w V klasie. Szkoła w Starych Babicach nie jest zła Smile co do infrastruktury to oczywiście nie ma co porównywać, ale samo zarządzanie jest na dobrym poziomie, tak samo nauczyciele.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Mart_titta dnia Pią 9:08, 22 Cze 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michok
witajcie, jestem tu nowy
witajcie, jestem tu nowy



Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 9:53, 26 Wrz 2018    Temat postu:

Infrastukture może poprawia, kto wie. W końcu powinni się za to wziąć bo wszystko musi się rozwijać. Co do nauczycieli to na niektórych dziieciaki się skarzą. No ale zawsze tak jest.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna -> EDUKACJA I SZKOLNICTWO Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin