Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.:
STARE BABICE
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana godzin odbioru odpadów w GPSZOK!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna -> BABICKIE TEMATY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ronnie
witajcie, jestem tu nowy
witajcie, jestem tu nowy



Dołączył: 01 Kwi 2016
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 9:42, 10 Sty 2018    Temat postu: Zmiana godzin odbioru odpadów w GPSZOK!

Nastąpiła zmiana godzin odbioru odpadów w GPSZOK na Mizikowskiego w okresie zimowym. Oczywiście dla wygody firmy Byś i dla niewygody mieszkańców. Obecnie śmieci można przywieźć w te same dni co dotychczas, ale tylko między godziną 12:00 a 16:00. I co mają zrobić ludzie pracujący? Wszyscy przyjadą w soboty i już widzę tę kolejkę samochodów czekających na pozbycie się śmieci, a szczególnie teraz - choinek. Tak to po raz kolejny Gmina idzie na rękę usługodawcy, na niekorzyść mieszkańców. Czy mieszkańcy są dla Gminy, czy Gmina dla mieszkańców? Evil or Very Mad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
biro
debeściak
debeściak



Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 731
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Lipków

PostWysłany: Śro 13:52, 10 Sty 2018    Temat postu:

Jakoś się nie spodziewam tłumu ludzi z choinkami blokującego sąsiednie ulice.
Ale wybierającym się do PSZOKu radzę się upewnić czy można tam zostawić choinkę.
Otóż na stronie gminy Stare Babice w opisie tego co przyjmuje PSZOK nie wymieniono odpadów zielonych!
Myślę, że to jakieś przeoczenie, sam niejednokrotnie wywoziłem tam pozostałości z ogrodu, no ale to było w sezonie letnim.
Może zimą nie przyjmują?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał S.trażak
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 1718
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Śro 14:03, 10 Sty 2018    Temat postu:

Przekazałem do Ochrony Środowiska UG z prośbą o sprawdzenie wpisów na stronie [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał S.trażak
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 1718
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Czw 23:40, 11 Sty 2018    Temat postu:

Jest odpowiedź: w PSZOK przyjmujemy odpady biodegradowalne, o czym mowa w tym punkcie: [link widoczny dla zalogowanych]

W jednym miejscu na gminnej stronie www tą pozycję (odpady biodegradowalne) przez przypadek usunięto. Kierownik ROŚ skierował prośbę do moderatora strony o stosowną poprawkę.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna -> BABICKIE TEMATY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin