Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.:
STARE BABICE
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bezpieczne drogi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna -> TEMATY ARCHIWALNE 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
killstupidity
prawie znawca
prawie znawca



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 90
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 11:01, 13 Lut 2007    Temat postu:

Wczoraj rano w Zielonkach na skrzyżowaniu Warszawskiej i Białej Góry także doszło do groźnie wyglądającej koilizji, naszczęście nic nikomu się nie stało choć dwa auta wylądowały w rowie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babice.waw.pl
Ojciec Założyciel



Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 921
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Pią 11:26, 16 Lut 2007    Temat postu:

Kolejny wypadek w gminie - tym razem w Latchorzewie [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfer
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 6671
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gmina Babice - Prawie jak Polska :)

PostWysłany: Pią 13:01, 16 Lut 2007    Temat postu:

babice.waw.pl napisał:
Kolejny wypadek w gminie - tym razem w Latchorzewie [link widoczny dla zalogowanych]


Standardowo orzeczono winę wyjeżdżajacego z osiedla, ale z rozmiarów uszkodzeń wygląda na to, że jadący Hubala nieźle popylał.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał S.trażak
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 1718
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stare Babice

PostWysłany: Pią 14:38, 16 Lut 2007    Temat postu:

Cytat:
ale z rozmiarów uszkodzeń wygląda na to, że jadący Hubala nieźle popylał.

Wiesz Lucek - raczej nie, bo to Nauka Jazdy była (tyle tylko, że kursantka była po godzinach Smile). Poza tym, przy mocniejszym uderzeniu, to słup byłby ścięty.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfer
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 6671
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gmina Babice - Prawie jak Polska :)

PostWysłany: Pią 15:59, 16 Lut 2007    Temat postu:

Michał S.trażak napisał:
Cytat:
ale z rozmiarów uszkodzeń wygląda na to, że jadący Hubala nieźle popylał.

Wiesz Lucek - raczej nie, bo to Nauka Jazdy była (tyle tylko, że kursantka była po godzinach Smile). Poza tym, przy mocniejszym uderzeniu, to słup byłby ścięty.


To strach bierze pomyśleć, z czego teraz samochody robią, skoro się tak rozsypał. Wyłazi pocienianie blach i osłabianie konstrukcji nośnej.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
W.W
Gość






PostWysłany: Sob 19:23, 17 Lut 2007    Temat postu:

Dziś na drogach gminnych zwłaszca w Bliznem "grasowali policjanci ze stołecznej"
pewnie z nowo otrzymanym Alkotesterem i zawzięcie sprawdzali kierowców z rejestracją miejscową . Widziałem jak kilku naszych kierowców wręcz molestowali
na zawartość alkocholu i mnie też dopadli . Jadąc już do domu jechaliśmy w całkiem przeciwnych kierunkach lecz panowie błyskawicznie zawrócili i pod samym
domem dopadli mnie. Pan .......Komenda Stołeczna proszę o dokumęty i proszę
do radiowozu 4 sekundy dmuchać nieprzerwanie , nie pokazująć wyników na testerze pił pan co i ile ,odp piłem wczoraj dwa piwa mineło ok 14 godzin jeśli się panowie upierają jedziemy na test do komisariatu spojżeli na siebie jeśli pan pali
to wynik może być pozytywny w tym czasie wezwanie przez szczekaczkę proszę to pana dokumenty żegnamy. Przez chwilę zastanawiałem się o co im mogło chodzić.
Opisuję tę sytuację ku przestrodze skoro " nasza policja " jest mało wydolna to mogą liczyć na posiłki choć pewnie o tym sami nie wiedzą.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfer
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 6671
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gmina Babice - Prawie jak Polska :)

PostWysłany: Sob 19:44, 17 Lut 2007    Temat postu:

W.W napisał:
Dziś na drogach gminnych zwłaszca w Bliznem "grasowali policjanci ze stołecznej"


Ciekawe, czy zgłosili swoje działania operacyjne poza terenem dyżurnemu KPP, bo w policji obowiązuje rejonizacja.

Cytat:
pewnie z nowo otrzymanym Alkotesterem i zawzięcie sprawdzali kierowców z rejestracją miejscową . Widziałem jak kilku naszych kierowców wręcz molestowali
na zawartość alkocholu i mnie też dopadli .


Imieniny popularne jakieś były? Laughing

Cytat:
Jadąc już do domu jechaliśmy w całkiem przeciwnych kierunkach lecz panowie błyskawicznie zawrócili i pod samym
domem dopadli mnie.


To widać posuchę mieli, jak im się chciało zawrócić Laughing

Cytat:
Pan .......Komenda Stołeczna proszę o dokumęty i proszę
do radiowozu 4 sekundy dmuchać nieprzerwanie , nie pokazująć wyników na testerze


Jakby było mocno źle, to by pipczył.

Cytat:
pił pan co i ile ,odp piłem wczoraj dwa piwa mineło ok 14 godzin jeśli się panowie upierają jedziemy na test do komisariatu


Ja im zawsze mówię że dużo piję, bo mi lekarz zaleca. Wody, herbatki i kawki.

Cytat:
spojżeli na siebie jeśli pan pali
to wynik może być pozytywny


??? Na dmuchanym alkomacie, owszem, ale we krwi?

Jakby co, warto wiedzieć, że formalnie przed badaniem na alkomacie/testerze kierowca powinien przepłukać usta czytą wodą. To jedno.

Jeżeli za pierwszym dmuchaniem wyjdzie lekki wynik dodatni, w granicach 0,25, to badanie się powinno powtórzyć po 15 minutach. Zresztą zawsze masz prawo poprosić o powtórzenie badania po tym czasie, nawet jeżeli wyszło ponad promil tylko wtedy już nie ma po co Laughing

A co do fajek - jeżeli paliłeś w momencie, gdy Cie zatrzymali, to rzeczywiście na kiepskich alkomatrach wynik potrafi osiągnąć 0,45 promila, ale w interesie policji jest dać Ci odczekać kilka minut i przewentylować płuca, to dmuchanie resztek dymu nie jest zdrowe dla alkomatu, a w skrajnym przypadku może doporwadzić do zniszczenia czujnika.

Cytat:
w tym czasie wezwanie przez szczekaczkę proszę to pana dokumenty żegnamy. Przez chwilę zastanawiałem się o co im mogło chodzić.


Jak nie wiadomo o co, to ..... Laughing

Cytat:
Opisuję tę sytuację ku przestrodze skoro " nasza policja " jest mało wydolna to mogą liczyć na posiłki choć pewnie o tym sami nie wiedzą.


W tym rzecz, że patrol spoza rejonu ma obowiązek zgłosić dyżurnemu rejonu, że u niego "grasuje". Nawet jeżeli jest porozumienie między KPP a KSP o takim wsparciu, KPP musi wiedzieć, że ma na terenie pomocników. Ja bym zaelefonował do dyżurnego zgłosić taki fakt, bo równie dobrze to mogą być przebierańcy :lol;


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob 19:53, 17 Lut 2007    Temat postu:

Jak ja kupiłem samochód to mnie zatrzymali za blachy obce... ALe potem nawet mnie poznali,więc zamiast kontroli była gadka szmatka Smile
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
W.W
Gość






PostWysłany: Sob 20:23, 17 Lut 2007    Temat postu:

Lucku w mojej ponad 30 to letnej karierze jako zawodowy kierowca "dmuchałem"
drugi raz, pierwszy w stanie wojennym w tak zwany balonik. Mimo pewności i doświadczenia w obyciu z Policją jest to jednak jakiś stres zwłaszcza gdy obserwują cię sasiedzi.Co do zgłoszenia do "naszych " to kiedyś to uczyniłem w stosunku do drogówki z Warszawy na naszym terenie odp. była krótka Policja jest Państwowa. Jeszcze jedna informacja zwłaszcza dla " ścigaczy " na terenie gminy grasuje czarne Mondeo sedan z wideoradarem nr rej. WB........ Informacja oczywiście aby zdjąć nogę z gazu dla bezpieczeństwa nas samych.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfer
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 6671
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gmina Babice - Prawie jak Polska :)

PostWysłany: Nie 7:34, 18 Lut 2007    Temat postu:

W.W napisał:
Lucku w mojej ponad 30 to letnej karierze jako zawodowy kierowca "dmuchałem"
drugi raz, pierwszy w stanie wojennym w tak zwany balonik.


Ja "służbowo" nigdy nie dmuchałem, bo jakoś zawsze trafiałem na nieposiadajacych sprzętu. Za to ileś razy kazano mi chuchać Laughing Kiedyś takiemu amatorowi powiedziałem -"dobrze, tylko niech pan zamknie oczy, to będzie przyjemniej" Laughing Nie wiem dlaczego od razu kazał mi jechać dalej Laughing

Za to nadmuchałem się w alkomaty do woli w ramach różnych prób. Ostatnio na jedenej takiej wystawie, gdzie obok mnie był gość, który mia 0,4%% po nocnej balandze i sprawdzał, czy wszystkie alkomaty wykazują tyle samo Laughing

Cytat:
Mimo pewności i doświadczenia w obyciu z Policją jest to jednak jakiś stres zwłaszcza gdy obserwują cię sasiedzi.


Fakt, miłe to nie jest, mnie się w życiu zdarzyło kiedyś nawet "trzymać rynienki". Mimo że z tą firmą też mam nieco obycia.

Cytat:
Co do zgłoszenia do "naszych " to kiedyś to uczyniłem w stosunku do drogówki z Warszawy na naszym terenie odp. była krótka Policja jest Państwowa.


Patrz jaka doskonała schizofrenia. Bo kiedy ich się wzywa do stłuczki na parkingu supermarketu, to twierdzą, że policja nie ma prawa interweniować na drogach niepublicznych. Jest to oczywiście bzdurą, bo działają na podstawie ustawy o policji, mówiącej że terytorium działania polcji jest cała RP, a ja się jeszcze nie spotkałem z żadnym supermarketem na eksterytorialnym terenie ambasady Laughing Teraz mamy szansę na taki, jak sobie pozwolimy wybudować amerykańską bazę Laughing

A co do działań polcji, to mojego kolegę kiedyś w nocy w Warszzawie zatrzymali prewencjusze do kontroli z alkomatem ...... ze sklepu z wyposażeniem medycznym na Płockiej. Nieatestowanym i niekalibrowanym. Złożył skargę u óczesnego szefa drogówki i panowie przestali łapać jeleni, bo jakiś czas potem docierali do równa podeszwy butów szlifując krawężniki Laughing

Cytat:
Jeszcze jedna informacja zwłaszcza dla " ścigaczy " na terenie gminy grasuje czarne Mondeo sedan z wideoradarem nr rej. WB........ Informacja oczywiście aby zdjąć nogę z gazu dla bezpieczeństwa nas samych.


To akurat bardzo dobrze, bo to, co niektórzy u nas wyrabiają przechodzi ludzkie pojęcie. I to nie chodzi o samą prędkość, co o wyprzedzanie na skrzyżowaniach, które jest plagą i paskudnie niebezpieczne. To mondeo jest ewidentnie warszawskie, za to kolejna przestroga - Pruszków sobie na Gwiazdkę też kupił dwa wozy z wideorejestratorami.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie 12:12, 18 Lut 2007    Temat postu:

Lucyfer napisał:

Ja "służbowo" nigdy nie dmuchałem, bo jakoś zawsze trafiałem na nieposiadajacych sprzętu. Za to ileś razy kazano mi chuchać



hehehehehehe Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xefuu
więcej niż lider
więcej niż lider



Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 519
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Babice

PostWysłany: Nie 14:14, 18 Lut 2007    Temat postu:

Lucyfer napisał:


Ja "służbowo" nigdy nie dmuchałem

"Służbowo" to chyba tylko w Samoobronie.... Question Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfer
jestem tu 24/24
jestem tu 24/24



Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 6671
Przeczytał: 13 tematów

Pomógł: 20 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gmina Babice - Prawie jak Polska :)

PostWysłany: Nie 14:37, 18 Lut 2007    Temat postu:

xefuu napisał:
Lucyfer napisał:


Ja "służbowo" nigdy nie dmuchałem

"Służbowo" to chyba tylko w Samoobronie.... Question Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Alkomatu, nie jałówek Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie 16:00, 18 Lut 2007    Temat postu:

Cytat:
a terenie gminy grasuje czarne Mondeo sedan z wideoradarem nr rej. WB........

Takie mondeo - pewnie to samo non stop jeżdzi na poznańskiej pomiędzy Ożarowem, a Święcicami.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość
Gość






PostWysłany: Nie 17:37, 18 Lut 2007    Temat postu:

I bardzo dobrze, że jezdzi.
Ja bym je chetnie na mojej Hubala-Dobrzańskiego
widziała coby zatrzymało co poniektórych rajdowców
w dzikim pędzie po tej ulicy.
Gorzej, że prawie wszystkich należyałoby zatrzymać.
Nikt nie przestrzega przepisów.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum :.:.: BABICKIE FORUM INTERNETOWE :.:.: Strona Główna -> TEMATY ARCHIWALNE 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin